SPORT


Zawody strefowe w sporcie pożarniczym jednostek PSP w Ostrołęce

kp psp p sz12 czerwca bieżącego roku w Komendzie Miejskiej PSP w Ostrołęce odbyły się Eliminacje Strefowe do „XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym”. W zawodach udział wzięły reprezentacje 7 Komend Powiatowych / Miejskich tj.: Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ostrów Mazowiecki, Mława, Pułtusk, Wyszków i Ostrołęka.


 Eliminacje Strefowe XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym

kp psp p szW dniu 21 marca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jednorożcu zostały przeprowadzone Eliminacje Strefowe XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym. Organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.


Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji

profiloweW sobotę 3 lutego strażacy z KP PSP w Przasnyszu wzięli udział w XIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego ZT NSSZP w Przasnyszu, który odbył się w hali sportowej przy ul. Sadowej.


Strażacy KP PSP Przasnysz najlepsi w turnieju piłki nożnej

W hali sportowej Zespołu Medycznych Szkół Policealnych został rozegrany II Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Dowódcy 2.ORel.

mini

Po zaciętych bojach najlepsi okazali się mundurowi z Państwowej Straży Pożarnej Przasnysz. To oni wygrali wszystkie swoje mecze, co zapewniło im zdecydowaną wygraną na pierwszym miejscu podium.
Na dalszych miejscach znalazły się drużyny 2.ORel i Komendy Powiatowej Policji Przasnysz.
Turniej odbył się 18 listopada 2017r.

tekst: UM Przasnysz
foto: J. Łazarski
Turniej wojskow...
Turniej wojskowy
Turniej wojskow...
Turniej wojskowy
Turniej wojskow...
Turniej wojskowy