INTERWENCJE


Pożar samochodu osobowego w miejscowości Kijewice

kp psp p sz20 listopada bieżącego roku około godz. 11:50 w miejscowości Kijewice gm. Przasnysz doszło do pożaru samochodu osobowego.


Pożar garażu i samochodu osobowego w miejscowości Mchówko

kp psp p sz17 listopada bieżącego roku około godz. 12:50 w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz doszło do pożaru samochodu osobowego i wyposażenia garażu budynku mieszkalnego.


Zderzenie samochodu osobowego z łosiem w Chorzelach

kp psp p sz16 listopada bieżącego roku o godzinie 16:30 na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Chorzele na ul. Grunwaldzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem.


Pożar samochodu osobowego w miejscowości Leszno

kp psp p sz11 listopada bieżącego roku około godz. 06:35 w miejscowości Leszno gm. Przasnysz doszło do pożaru samochodu osobowego.


Pożar kotłowni budynku mieszkalnego w miejscowości Przasnysz

kp psp p sz10 listopada bieżącego roku około godz. 14:40 w miejscowości Przasnysz na ul. Juliusza Słowackiego doszło do pożaru kotłowni w domu jednorodzinnym.


Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu
(eCall – system powiadomił o wypadku drogowym)

kp psp p sz3 listopada bieżącego roku około godz. 16:05 doszło do wypadku samochodu osobowego na rondzie w miejscowości Przasnysz na ul. Makowskiej.

(eCall – system powiadomił o wypadku drogowym)

kp psp p sz3 listopada bieżącego roku około godz. 07:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz.


Pożar dwóch budynków inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica

kp psp p sz2 listopada bieżącego roku około godz. 04:35 doszło do pożaru siana i słomy w dwóch budynkach inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica gm. Chorzele.


Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Sierakowo

kp psp p sz27 października bieżącego roku około godz. 00:20 doszło do wypadku samochodu osobowego na łuku drogi strefy gospodarczej w miejscowości Sierakowo.


Kolizja samochodu osobowego z samochodem ciężarowym w miejscowości Chojnowo

kp psp p sz23 października bieżącego roku około godz. 12:50 doszło do zderzenia samochodu osobowego Opel Combo z samochodem ciężarowym marki Renault na drodze wojewódzkiej w miejscowości Chojnowo gm. Czernice Borowe.


Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Dobrzankowo

kp psp p sz19 października bieżącego roku około godz. 20:20. doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na trasie drogi krajowej w miejscowości Dobrzankowo.


 Pożar samochodu i wypadek w miejscowości Plewnik

kp psp p sz19 października bieżącego roku około godz. 07:05 doszło do pożaru samochodu osobowego na drodze krajowej w miejscowości Plewnik gm. Krzynowłoga Mała na trasie Przasnysz - Chorzele.
 
Podczas ucieczki kierującego mężczyzny z płonącego pojazdu doszło do wypadku.

 Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Przasnysz

kp psp p sz18 października bieżącego roku około godz. 18:35 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Przasnysz na ul. Królewieckiej.


 Pożar w sklepie „Żabka” w miejscowości Przasnysz

kp psp p sz 115 października bieżącego roku około godz. 15:45 doszło do pożaru w pomieszczeniu magazynowym sklepu w Przasnyszu na ulicy Elizy Orzeszkowej.


Wypadek samochodów osobowych w miejscowości Czaplice-Furmany

kp psp p sz 014 października bieżącego roku około godz. 13:55 doszło do zdarzenia na drodze krajowej w którym udział brały trzy samochody osobowe w miejscowości Czaplice-Furmany gm. Chorzele.