Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel

kp psp p sz21 września bieżącego roku około godz. 20:55 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel gm. Jednorożec.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, paliła się tylna część oraz wnętrze drewnianego budynku gospodarczego znajdującego się na dwóch oddzielnych posesjach.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu rozpoznania przystąpili do gaszenia pożaru podając dwa prądy gaśnicze w natarciu na palący się budynek oraz podaniu dwóch prądów wody w obronie na sąsiednie domy jednorodzinne. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

W międzyczasie strażacy wynieśli z budynku gospodarczego stare meble drewniane oraz dokładnie przeszukali pogorzelisko. Nie znaleziono żadnych osób.

Podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku pożaru spaleniu uległa cała tylna część oraz wnętrze drewnianego budynku gospodarczego (stare meble, drewno zgromadzone na opał).

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Ulatowo Pogorzel i Jednorożec.

Pożar budynku g...
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel 21.09.2018r.