Szkolenia dla OSP


 W najbliższą sobotę rozpoczyna się szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych

Szkolenia OSPInformujemy, że w sobotę (13.10.2018r.) o godzinie 09:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu rozpoczyna się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w soboty i niedziele od 13 października  do 15 grudnia 2018 r.


 Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP

szkolenie ospKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że od 13 października  do 15 grudnia 2018 r. w siedzibie naszej Komendy planowane jest Szkolenie Podstawowe Strażaków Ratowników OSP zgodnie z programem nauczania zatwierdzonym w 2015 r. Szkolenie odbywać się będzie w systemie weekendowych zjazdów (sobota-niedziela) z czego część zajęć teoretycznych będzie prowadzona przy pomocy platformy internetowej.


Egzamin kończący szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP

egzamin ospW miesiącu marcu i kwietniu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zorganizowała i przeprowadziła kurs „Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych” dla strażaków OSP z terenu powiatu przasnyskiego.

SZKOLENIE OSP – Test w Komorze Dymowej

komora dymowaKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, iż w dniach:

  • 17 marca 2018 r. (grupa I , Szkolenie organizowane w siedzibie OSP Krzynowłoga Mała),
  • 18 marca 2018 r. (grupa II , Szkolenie organizowane w siedzibie KP PSP w Przasnyszu),
kursanci trwającego Szkolenia podstawowego ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych mają się stawić na test w komorze dymowej znajdującej się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce,
ul. Celna 11, na godz. 900 w pełnej dyspozycji fizycznej i psychicznej, wyposażeni w:

Materiały szkoleniowe dla kursantów Ochotniczych Straży Pożarnych

ksiazka strazacka miniInformujemy kursantów z OSP, że materiały dydaktyczne zamieszczone są do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce POBIERZ/Szkolenie OSP. Aby materiały szkoleniowe były widoczne należy zalogować się na naszej stronie www.straz-przasnysz.pl